• (+90) 216 632 44 41 AdexAkademi

Ders Zili Çaldı

Home Makaleler Ders Zili Çaldı

Özyeğin Üniversitesinde ‘Güvenli Sürüş’ konusunu ders olarak anlatıyor olmak hem kendim hem AdexAkademi, hem de Türkiye için bir ilk denebilir.

Güvenli Sürüş konusunu Y kuşağı ile ders olarak işlemek benim açımdan gurur verici bir yenilik, ayrıca; gelecek nesiller için daha güvenli bir trafik ortamının oluşmasında katkıda bulunmak mesleki motivasyonumu arttırdığını düşünüyorum.

Biliyorsunuz 2013 yılında kurulan Ümraniye Çocuk Trafik Eğitim Parkında 2013-2014 yılında toplam 13.500 çocuğa AdexAkademi olarak ‘Güvenli Sürüş, Trafikte Çocuk Olmak, Yaya Geçitleri Kullanımı, Trafik İşaretlerinin ve Levhalarının Anlamı, Emniyet Kemerinin Önemi’ gibi başlıklar hakkında eğitim vermekteyiz.

Bu arada Türkiye’nin kanayan yarası olan ‘Trafik’ konusunda ehemmiyet gösterecek ‘Güvenli Sürüş’ konusunu ders haline getiren Özyeğin Üniversitesi’nin başta kurumsal iletişim ve HSE bölümü yöneticilerinin destekleri ve çabalarıda göz ardı edilmemelidir. Bugüne kadar yapılan eğitim/ders/seminerlerden  sonra ortaya çıkan ana fikir, bu konuları daha fazla öğrenciye ulaştırmak ve çözümün parçası olmaktır.

[huge_it_slider id=”10″]

Leave YourComments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir